Naše služby

Připravujeme pro Vás krásné dárkové fotoknihy v pevné vazbě z Vámi dodaných fotografií. Můžete nám poslat jak digitální, tak papírové fotografie, které pomocí profesionálního zařízení určeného pro digitalizaci fotografií převedeme do digitálního světa. Není potřeba, abyste se učili pracovat ve složitých grafických programech pro výrobu fotoknih. Nemusíte se spokojit ani s automatickým naházením a nevkusným ořezáním fotografií do fotoknih - jak to nabízí některé jiné služby. Ušetříte tak opravdu spoustu času. S našimi zkušenostmi pro Vás fotoknihu rádi připravíme a to poctivou metodou ručního vkládání a stylizace fotografií do knížky. 

Standardní termín dodání fotoknihy po obdržení Vašich fotografií je 14 dní, tato doba se může v průběhu roku lišit. Vždy se snažíme co nejpřesněji odhadnout čas dodání v rámci cenové nabídky. Všechny fotoknihy jsou u nás automaticky a ZDARMA zálohované po dobu 12 měsíců. V tomto období lze přiobjednat dotisk v libovolném množství.

Mezi naše další služby patří samostatná digitalizace Vašich vzácných fotografií, které Vám v profesionální kvalitě převedeme tak, aby je nepoškodil čas jako ty papírové.

Jak služba probíhá:

 • Pošlete nám nezávaznou poptávku

 • Dostanete od nás cenovou nabídku s platebními údaji a předpokládaným termínem dodání (15-30 ti dní)

 • Pokud se Vám bude nabídka líbit, uhradíte požadovanou částku

 • Dodáte nám Vaše fotografie s instrukcemi

 • Sestavíme fotoknihu z dodaných fotografií a necháme zhotovit u dodavatele

 • Fotoknihu zkontrolujeme a pošleme na určenou adresu

 • Užijete si mnoho spokojených chvil s Vaší fotoknihou

Fotoknihy

Fotokniha STANDARD

Jedná se o kvalitní léty prověřenou fotoknihu v pevné vazbě. Díky pevným deskám Vám vydrží při běžném zacházení velmi dlouho a nezohýbají se Vám rohy listů jako tomu bývá u nekvalitních fotoknih.

Nevýhodou této fotoknihy je, že při umístění fotografie přes dva listy díky vazbě není vidět část fotografie uprostřed. Kniha nelze rozevřít tak, aby ležela zcela otevřená (viz foto). 

Vlastnosti:

 • Rozměry: 30,5 x 21,5 cm
 • Počet stran: 24
 • Vazba: Pevná s potiskem obalu
 • Papír: 150g/m2, lesk

Počet potřebných fotografií pro realizaci fotoknihy je 30 - 60 ks.

 

 

 

Fotokniha PREMIUM

 

Využijte možnost objednat luxusní fotoknihu se zaručeným wow efektem. Ručně vyráběná fotokniha v té nejvyšší kvalitě. Výroba na zakázku v zahraničí.

 

Vlastnosti:

 • Rozměry: 30 x 30 cm
 • Počet stran: 32 a více
 • Vazba: akrylátové sklo a koženka
 • Papír: vysoce kvalitní lesklý nebo matný
 • Lze dodat s krabičkou z koženky

Počet potřebných fotografií pro realizaci fotoknihy je 30 a více


Digitální i papírové fotografie

Fotokniha z digitálních fotografií

V případě tvorbě fotoknih z digitálních fotografií je postup jednodušší. Své fotografie nám pošlete přes některou z webových aplikací k tomu určených - například www.uschovna.cz.

Ideální je nám fotografie očíslovat - například 0 - 60. Automaticky budeme předpokládat, že fotografie 0 přijde na obal knihy na přední stránku, fotografie 60 na obal knihy na poslední stránku.

Do textového pole ve webové aplikaci nám můžete napsat například název knihy a vypsat čísla fotografií, které byste si přáli mít ve fotoknize velké.

Fotokniha z papírových fotografií

Pokud si přejete nechat zhotovit fotoknihu z Vašich papírových fotografií, vybírejte prosím v ideálním případě kvalitní a ostré fotografie. Ani to nejlepší zařízení na digitalizaci fotografií neumí zvýšit kvalitu originální fotografie. 

Důležité je označit pořadí fotografií - ideálně očíslovat obyčejnou tužkou na zadní straně fotografie. Můžete připsat také další poznámky pro tvorbu fotoknihy - například velká/malá atd.

Fotografie zašlete na naši adresu a my Vám je společně s fotoknihou zašleme zpátky.

Digitalizace papírových fotografií atd.

Fotografie - málokterá věc je tak důležitá jako fotografie.

Představují část našich životů nebo životů našich předků. To vše má pro nás všechny nevyčíslitelnou cenu. Nenechte zub času nenávratně zničit Vaše cenné papírové fotografie a nechte si je od nás profesionálně zdigitalitovat.

To vše potěší nejen Vás, ale samozřejmě i Vaše děti a další generace, kterým poodkryjete část jejich historie.

Fotografie zašlete po předchozí domluvě na naši adresu a my Vám je po zdigitalizování pošleme zpět. Elektronickou verzi fotek dostanete na datové úložiště.

Naše tipy pro fotoknihy


Dovolená
Miminko

Dovolená

Krásné neopakovatelné vzpomínky z Vaší dovolené v jedné fotoknize. Poznejte kouzlo fotoknihy při společném prohlížení s rodinou a přáteli. 

Miminko

Jedinečné, vzácné a neopakovatelné jsou chvíle strávené s Vaším pokladem. Nenechte tyto krásné chvíle zapadnout a mějte je vždy po ruce.

Svatba

Málokterý životní okamžik si doslova říká o zvěčnění do fotoknihy a k málokteré fotoknize se budete tak často vracet, jako právě k té svatební. 

Životní příběhy

Darujte fotoknihu s životním příběhem blízké osobě a odměnou pro Vás bude společná radost. Ožijí téměř zapomenuté příběhy a Vy budete u toho.

Výročí

Čas neúprosně letí a je jen na nás, abychom se uměli zastavit a užít si sílu okamžiku. Fotokniha k výročí svatby na Vašem oblíbeném místě Vás nadchne.

Škola a maturitní plesy

Ach ta školní léta. Asi každý z nás na ně vzpomíná. Byly to vzácné okamžiky, mnoho dětských přátelství a bezstarostného žití. Fotokniha Vám je bude připomínat.


Zakázky, které nerealizujeme

Přes maximální snahu zpracovat našim zákazníkům fotoknihy na míru jsou témata a zakázky, které realizovat nechceme. Nerealizujeme proto zakázky s násilnými, vulgárními, erotickými nebo sexuálními materiály. V případě zaslání fotek s touto tématikou budou fotografie smazány/zaslány zpět na náklady zákazníka.

Obchodní podmínky, reklamace aj.

Fotoknihy se snažíme zpracovat přesně podle zadání a informací, které nám naši zákazníci zasílají. Výsledný vzhled a styl fotoknihy, vrstev a efektů je věcí estetického cítění a není možné tyto prvky reklamovat. Stejně tak jako občasné ořezy fotografií, které jsou nutné k tomu, aby fotokniha dobře vypadala. Fotoknihy se snažíme vytvořit v co možná nejkratší době a takto zpracovaný projekt zaslat dodavateli. Odhadovanou dobu dodání fotoknihy Vám vždy pošleme v odpovědi na Vaši nezávaznou poptávku spolu s cenovou nabídkou.

Co může zákazník reklamovat:

 • špatný název knihy
 • umístění fotografií jiného zákazníka
 • chyby tisku
 • špatný počet stran
 • mechanicky poškozenou fotoknihu následkem přepravy*

Co nemůže zákazník reklamovat:

 • styl fotoknihy
 • ořez fotografií
 • jiné pořadí fotografií (někdy je nutné přesunout fotografii, tam kam se stylově a proporčně hodí)
 • barevný tón fotografií
 • chybějící část fotografií ve vazbě (fotokniha STANDARD)

*Všechny fotoknihy osobně kontrolujeme, zda při přepravě k nám nedošlo k jakémukoliv poškození, prosíme naše zákazníky, aby udělali to samé a fotoknihu s viditelně poškozeným obalem nepřebírali a nechali nám ji vrátit a my vše znovu zkontrolujeme.

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: +420 723 182 307