Vyplatí se nechat si tištěné fotky profesionálně digitalizovat?

Asi každý člověk má doma několik tištěných fotografií, které pro nás často mívají důležitý význam. Ať už si to více či méně uvědomuje, tak tyto fotografie postupně chátrají a blednou. Proto jsme se rozhodli Vám nabídnout naši službu profesionální digitalizace Vašich tištěných fotografií až do velikosti A4. Fotografie tak mohou začít existovat v online světě, kdy je můžete mít neustále u sebe, zařazené a vytříděné.

Pojďme se společně podívat na malý srovnávací test:

 

To si přece můžu vyfotit na telefon

Ano, to můžete. Rádi bychom Vám poskytly srovnání takové zdigitalizované fotografie od nás a vyfocené jedním z lepších fotomobilů současnosti. Můžete si všimnou klasického posunu v teplotě světla a odlesků, které vznikly při fotografování lesklé plochy fotografie. Také nelze přehlídnout stín fotoaparátu a to že nelze udělat fotografii s rovnými hranami, dochází vždy ke zkreslení.

 

 

(srovnání profesionálně digitalizované fotografie a fotografie z fotky moderního mobilního telefonu s dobrým foťákem)

 

Mám doma tiskárnu se skenerem, tak si to mohu naskenovat přeci sám

Skener u tiskárny je zařízení, které je určené primárně k digitalizaci textových dokumentů. Pojďme se společně podívat na výsledek:

 

(srovnání celých fotografií - vlevo profesionálně digitalizované a vpravo digitální kopie pořízená skenerem u tiskárny s rozlišením 300 DPI)

 

A ještě výřez:

 

(výřez, nalevo digitalizovaná fotografie od nás a napravo pořízená kopie skenerem u tiskárny)

 

 Myslím, že výsledek je zjevný na první pohled.

 

Digitalizujeme

Velmi rádi diskrétně zdigitalizujeme právě vaše fotografie. Zakázky realizujeme od 50 ks fotografií a cena je vždy úměrná velikosti zakázky. Fotografie posíláme našim zákazníkům přes datová úložiště.

digitalizujeme, papírové, fotografie

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: +420 723 182 307